Про нас

Про нас

“Привіт,  друзі, мене звати Антон Вітряк і я хочу поділитись з вами історією створення нашої клініки Dental Guru.

Наша стоматологія зародилась майже випадково. Ми, разом з моїм другом Станіславом, навчалися у медичному університеті на різних факультетах. Після отримання диплому  наші шляхи розійшлись, і я пішов працювати по професії, а Стас спробував себе у підприємництві.

Через довгих 6 років ми домовились про зустріч. Я був на такому етапі кар’єри, коли мені вдалось заробити собі хорошу репутацію, набратися достатнього досвіду та назбирати власну базу пацієнтів, які регулярно у мене лікуються. Вже тоді я почав задумуватись над  відкриттям власної справи, але завжди бракувало або часу, або інших ресурсів. 

На зустрічі Стас розповів мені, що знайшов приміщення і хоче відкрити сімейну амбулаторію (за освітою він сімейний лікар), а сусідній кабінет зробити стоматологічним. 

Я, не думаючи ні секунди, відповів: «Давай».

Ремонт зайняв у нас 9 місяців. У процесі вималювалась картинка повноцінної стоматологічної клініки на два кабінети, і ми вирішили зробити саме її.

Наші обовʼязки одразу поділились — Стас займався документацією, в якій я нічого не тямив, а я ж, в свою чергу, взявся за створення дружньої та професійної команди. Мій досвід зіграв мені на руку, адже у ході роботи я познайомився з колегами та друзями зі сфери стоматології і знав,  на що здатний кожен з них як фахівець і як людина. В результаті, ті, кого я хотів  бачити у своєму оточенні – не задумуючись пішли за мною.

Я очікував, що півроку ми сидітимемо практично без роботи і налаштовував своїх колег на те саме. Але чи то фортуна до нас була прихильна, чи ставлення, чи професіоналізм — на третій місяць роботи у нас у всіх був повний запис на тиждень вперед. Це стало для нас справжньою мотивацією на постійне вдосконалення та повну віддачу роботі і пацієнтам.

Для нас важливо було створити максимально дбайливу та дружню обстановку, щоб перебування для пацієнтів було комфортним, а стоматологи стали справжніми друзями кожному з вас. Я вважаю, нам це вдалось, а як думаєте ви?”

лікарі-3
Антон Вітряк
головний лікар стоматології Dental Guru

Тур по клініці

Наш підхід – це:

Повний спектр послуг

У вас немає необхідності ходити по різних клініках, оскільки ми надаємо повний спектр послуг. Кожен наш спеціаліст знає свою нішу в стоматології як своїх 5 пальців! Часто, наші стоматологи спільно працюють з одним

Комфорт та турбота про пацієнтів

Ми завжди раді вас бачити, тому ваше очікування між процедурами буде максимально приємним: запропонуємо напої на будь-який смак, глянцеві журнали або ж включимо вашу улюблену передачу на великому екрані.

Багатоступенева стерилізація інструментів

Все обладнання проходить декілька рівнів обробки, що захищає наших пацієнтів від зараження всіма групами вірусів, мікробів, токсинів, грибків та будь-якими іншими шкідливими агентами.

Без черг

Працюємо за попереднім записом, тому ви потрапите на прийом в домовлений та зручний для вас час. Також, ми нагадуємо своїм пацієнтам про запланований прийом, адже цінуємо ваші буденні турботи та напружений графік.  

Провідні матеріали та сучасне обладнання

Ми працюємо лише з матеріалами, які мають сертифікати відповідності та добре зарекомендували себе на практиці. Лише сучасне обладнання та інноваційні апарати виробників з Німеччини, Південної Кореї, Швейцарії та інші.

Європейська методика лікування

Наші фахівці регулярно проходять стажування в Європі, та впроваджують отримані знання в свою щоденну практику. Також у нас працюють фахівці, які і самі навчають стоматологів по усій Україні та є лідерами думок. 

Прокрутить наверх

Залишіть заявку

Ми зателефонуємо, надамо відповідь на усі запитання, а також запишемо вас на прийом до наших лікарів!

Місце для вашого коментаря. Можете вказати що саме вас турбує, або іншу додаткову інформацію.